Новини

 • 16.07.2018

  JERICHO – КОСМЕТИКА З БЕРЕГІВ МЕРТВОГО МОРЯ

  Компанія БаДМ - ексклюзивний імпортер косметики JERICHO в Україні
  Компанія Paloma Dead Sea Ltd четверте десятиліття займається виробництвом косметики і є першим на сучасному світі підприємством, що почало розробку та виготовлення косметичних і терапевтичних засобів на основі солей, мінералів і чорної грязі Мертвого моря.

 • 02.07.2018

  ФРЕЗЕНІУС КАБІ ДОЙЧЛАНД ГМБХ - ЯКІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ.

  Представництво Інтерлаб Гмбх в Україні, як уповноважений представник компанії "Фрезeніус Кабі Дойчланд Гмбх", Німеччина, з питань фармаконагляду, повідомляє, що з вересня 2017г. в Україну були офіційно ввезені, з дотриманням усіх законодавчих вимог України:


 • 11.06.2018

  ПОРТАЛАК - незмінно ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

  Порталак в аптеках України з'явився зовсім нещодавно, з червня 2015 року. Проте в європейських країнах цей препарат існує вже чверть століття. Лактулоза, яка входить до складу Порталака, має високу міру очищення. Завдяки цьому даний засіб значно рідше викликає побічні явища у вигляді метеоризму або алергічних реакцій.Порталак надає м'яку дію, не подразнюючи при цьому слизової оболонки кишечника і не викликаючи больових.

 • 01.06.2018

  BOEHRINGER INGELHEIM ЯК ІНВЕСТОР

  Фармацевтична компанія Boehringer Ingelheim оприлюднила фінансові показники минулого року. Об'єми продажів за цей період виросли на 15,7%, досягнувши 18,1 млрд євро. Витрати компанії на наукові дослідження і розробки перевищили 3 млрд євро, з яких 2,7 млрд інвестовано в створення лікарських препаратів для медичного вживання.

 • 18.05.2018

  VALEANT ЗМІНЮЄ НАЗВУ НА BAUSCH HEALTH

  Керівництво фармкомпанії Valeant прийняло рішення про перейменування.
  Відтепер Valeant зватиметься Bausch Health, повідомляє CNBC.
  Новий бренд діятиме з липня 2018 року, розповів виконавчий директор Джозеф Папа.

 • 18.05.2018

  НЕ ЧЕКАЛИ?

  Для аптекарів є дві новини, погана і хороша: погана – до вас їде ревізор і хороша – у вас ще є час підготуватися.

 • 18.05.2018

  КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА СПРИЯЄ ПРИБУТКОВОСТІ

  Останнім часом все більше уваги компанії приділяють корпоративній культурі, яка набирає форм під впливом внутрішніх систем мотивації, преміювання, індивідуального заохочення і безлічі інших схем

 • 18.05.2018

  ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ (ЕДО) В КОМПАНІЇ БАДМ

  Компанія БАДМ регулярно підвищує технологічний рівень бізнес-процесів як внутрішніх, так і направлених на поліпшення якості обслуговування клієнтів.

 • 25.04.2018

  NOVARTIS І AMGEN ПРОТИ МІГРЕНІ

  Експериментальний препарат еренумаб (erenumab) компанії Amgen вдало пройшов клінічні дослідження серед пацієнтів з мігренню,що не піддається стандартній терапії. Про це повідомляє Reuters.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи