Новини

 • 23.02.2018

  ФАРМАПОГЛЯД 2018

  Щорічний аналітичній форум «Фармапогляд» традиційно, цього разу вже в 13-ий раз, зібрав у Києві гравців фармацевтичного ринку України, щоб підбити підсумки року, розглянути окремі тренди, відповідно до яких ринок розвиватиметься наступного року, та обговорити нові виклики.

 • 18.12.2017

  ІНДІЙСЬКО - УКРАЇНСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО

  З нагоди 25-ї річниці встановлення офіційних дипломатичних стосунків між Україною та Індією в Києві відбувся масштабний міжнародний захід — бізнес-семінар

 • 27.11.2017

  НОВИНИ DROGERIE AND PHARMA ІНДУСТРІЇ

  У листопаді 2017 року в Києві відбувся масштабний спеціалізований захід, присвячений drogerie and pharma індустрії, який об'єднав в рамках форуму ключових гравців ринку.

 • 16.11.2017

  НОВИЙ СКЛАДСЬКИЙ КОМПЛЕКС КОМПАНІЇ БАДМ

  У липні 2017г компанія БАДМ відкрила новий сучасний складський комплекс за адресою: смт. Гостомель, вул. Центральная,1.
  Введені в дію складські потужності дозволяють істотно збільшити можливості компанії по об'ємах відвантаження, кількості клієнтів і якості їх обслуговування.

 • 06.11.2017

  БАДМ НАЙКРАЩИЙ ПАРТНЕР СЕРЕД ДИСТРИБ'ЮТОРІВ

  27 жовтня 2017 у Києві пройшла IV Всеукраїнська конференція «Distribution Master-2017: Майбутнє ринку дистрибуції».  Учасниками заходу стали більш ніж 170 власників і управлінців дистриб'юторських та торгівельно-виробничих компаній, топ-менеджерів зі всіх регіонів України та з-за кордону (Ірландії, Росії, Польщі).

 • 25.06.2017

  ODESSA HALFMARATHON 2017

  Компанія «БаДМ» кілька років поспіль підтримує біговий рух в Україні.
  Ось і цього року компанія «БаДМ» виступила одним із спонсорів Odessa HalfMarathon 2017, який став ще однією яскравою спортивною подією України.

 • 24.06.2017

  СПІВРОБІТНИКИ БАДМ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ

  В Одесі відбувся Благодійний КУБОК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ по багаторазовому жиму штанги лежачи. Організатор - регіональне відділення Федерації багаторазового жиму України.

 • 02.06.2017

  АПТЕКИ СВІТУ-2017

  В Одесі відбувся 6-й Міжнародний фармацевтичний форум «Аптеки світу-2017», організаторами якого виступили компанії «МОРІОН» та «УкрКомЕкспо».

 • 16.04.2018

  ЧИ ДО СНАГИ PFIZER ГІГАНТОВІ PROCTER & GAMBLE

  Pfizer веде переговори з Procter & Gamble про продаж свого безрецептурного підрозділу, повідомляє CNBC.

 • 30.03.2018

  СТВОЛОВІ КЛІТИНИ TAKEDA

  Компанія Takeda досягла реєстрації першого на території Євросоюзу препарату на основі алогенних стволових клітин. Лікарський засіб дарвадстроцел (darvadstrocel) призначений для терапії параректальних нориць у пацієнтів з хворобою Крону, пише Pharmatimes

 • 22.03.2018

  АКЦІЇ TEVA КУПИВ УОРРЕН БАФФЕТТ

  Холдинг Berkshire Hathaway американського мільярдера Уоррена Баффетта придбав 18,9 млн акцій ізраїльської фармацевтичної компанії Teva на $358 млн, повідомляє Вадемекум із посиланням на CNBC

 • 06.03.2018

  SANOFI НАЦІЛЕНА НА РОЗРОБКУ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ВАКЦИНИ ВІД ГРИПУ

  Компанія Sanofi Pasteur підписала ліцензійну угоду з SK Chemicals на використання клітинної технології створення вакцин, оскільки бурхлива в США епідемія грипу висвітлила потребу в універсальній вакцині і потужніших протигрипозних вакцинах, створених на основі клітинних технологій, повідомляє Фармвісник із засланням на Fiercepharma

 • 06.03.2018

  ROCHE ПРОТИ ГЕМОФІЛІЇ

  Швейцарська фармацевтична компанія Roche оголосила про те, що Єврокомісія схвалила препарат Hemlibra (emicizumab) для терапії епізодів кровотечі у пацієнтів з гемофілією A з інгібіторами чинника VIII, повідомляє Фармвестник із засланням на Firstword Pharma.

 • 23.02.2018

  РЕБРЕНДІНГ В BAYER: КОМПАНІЯ ЗМІНИЛА ДИЗАЙН ФІРМОВОГО ХРЕСТА

  Німецька фармацевтична компанія Bayer повідомила про зміну дизайну логотипу – фірмового хреста, який був зареєстрований 114 років назад. У архівах компанії є дві різні версії походження логотипу. За однією версією, його автором був Ганс Шнайдер.

 • 14.02.2018

  ASTRAZENECA ПОЧИНАЄ РОЗРОБКИ НА БАЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ СПІЛЬНО З ALIBABA

  Фармкомпанія Astrazeneca уклала партнерські угоди з китайськими технологічними компаніями Alibaba і Tencent. Ці угоди допоможуть Astrazeneca зміцнити позиції на зростаючому фармринку Китаю, пише Reuters.

 • 08.02.2018

  НОВИЙ ІНГАЛЯТОР ASTRAZENECA

  Експериментальний інгалятор потрійної дії компанії Astrazeneca за результатами клінічних досліджень перевершив по ефективності Симбікорт і два інших препарати на основі двох речовин, що діяли, пише Ремедіум із засланням на Fiercebiotech

 • 15.01.2018

  GSK ВИЗНАНА НАЙВІДКРИТІШОЮ ФАРМКОМПАНІЄЮ В УКРАЇНІ

  Наприкінці 2017 року ГлаксоСмітКляйн (GSK) Україна отримала нагороду як найбільш відкрита та прозора у роботі зі ЗМІ фармкомпанія, що формує нові стандарти публічності та впливає на громадську думку про фармацевтичну галузь України

 • 16.04.2018

  ВАКЦИНА GLAXOSMITHKLINE ЗАНЯЛА 90% РИНКУ США

  Через п'ять місяців після реєстрації вакцина проти оперизуючого герпесу Shingrix (Шингрікс), завоювала 90% американського ринку, повідомляє Reuters

 • 30.03.2018

  ПОКУПЦІ ЯК ШУКАЧІ ЗИСКУ

  В конкурентній боротьбі завжди виграє той, чиї пропозиції найбільшою мірою відповідають споживчим запитам. Але чи добре ми уявляємо, чого чекають від нас наші клієнти?

 • 28.03.2018

  СУЧАСНІ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ КЛІЄНТІВ

  Сьогодні більшість серйозних аптечних мереж та інших рітейлерів впроваджують програму лояльності в свою систему продажів. Дехто тестує інноваційні методи утримання клієнта, інші повторюють досвід успішних гравців. Проте, ще досі знаходяться мережі аптек, які взагалі не використовують системи лояльності. Вони продають товар за найнижчою ціною і не сумніваються, що це залучає клієнтів. Лояльність з раціональної точки зору - це ланцюжок послідовних покупок з можливістю прогнозувати поведінку покупця, впливати на нього, збільшуючи тим самим продажі і прибуток компанії.

 • 22.03.2018

  РЕЦЕПТ УНІКАЛЬНОСТІ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ

  У боротьбі за увагу покупців завжди перемагає той, хто уміє виділитися на тлі конкурентів. Зробити це можна по-різному. Оригінальні рішення не перешкодять, проте вони повинні відповідати очікуванням вашої цільової аудиторії.

 • 06.03.2018

  ТОП-10 ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ ЗА ОБСЯГОМ ПРОДАЖІВ 2018

  EvaluatePharma опублікувала прогнозний рейтинг ТОП-10 препаратів за об'ємом продажів в грошовому значенні. Ці препарати принесуть фармкомпаніям-виробникам найбільшу виручку від реалізації в 2018 році.

 • 13.02.2018

  ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ЯК ЧАСТИНА ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖІВ

  Площа торгівельного залу аптеки завжди вважалася дуже дорогим і в той же час обмеженим ресурсом. А орендна плата потрохи зростає, тому порада частіше аналізувати свої продажі не позбавлена підстав, пише Pharma magazine.

 • 08.02.2018

  ХТО ОЧОЛИТЬ РЕЙТИНГ НАЙБІЛЬШИХ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ КОМПАНІЙ СВІТУ В 2018 РОЦІ?

  Evaluatepharma опублікувала прогнозний рейтинг найбільших фармацевтичних компаній в 2018 році. Фармкомпанією номер один в світі у 2018 року залишиться американська Pfizer з об'ємом продажів на рівні 47,6 млрд доларів. Pfizer упевнено закріпилася в ролі світового фармацевтичного лідера ще в 2016 році, обійшовши Novartis, яка лідирувала в 2014-2015 рр

 • 27.12.2017

  ПРО ЛОЯЛЬНІСТЬ СПОЖИВАЧА

  Чи правда, що роблячи ставку на ціну, ми формуємо лояльність клієнта? Давайте з'ясуємо, хто такі «лояльні клієнти». Це клієнти, які зараз готові, зробили або вже здійснюють покупку. Не варто надівати рожеві окуляри і стверджувати, що кожен, хто зробив покупку є лояльним клієнтом. 

 • 18.12.2017

  РЕЙТИНГ АПТЕЧНИХ МЕРЕЖ УКРАЇНИ ЗА ДОХОДАМИ

  За підсумками 9 місяців 2017 року продажи усіх категорій товарів аптечного кошика склали 51,4 млрд грн. і 1,2 млрд упаковок

 • 13.02.2018

  ВІТАМІНИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ЗУБІВ «НУТРІЖЕН БЕБІТАМІН БОНІДЕНТІ»

  Щоб дитячі зуби були міцними і не псувалися карієсом, важливо ретельно стежити за ними з моменту їх появи і допомагати їх розвитку правильно підібраними комплексами вітамінів з мінеральними з'єднаннями

 • 08.02.2018

  «ЛЕСНОЙ БАЛЬЗАМ» – ЗАХИСТ ІМУНІТЕТУ

  Створюючи свою продукцію, фахівці бренду «Лесной бальзам» використовують перевірені часом рецептури, підсилюючи їх сучасними високоефективними інгредієнтами. В основі всіх засобів - запатентований відвар трав, витяжки хвойних екстрактів і рослинні компоненти з високими антибактеріальними і протизапальними властивостями. Відвар складається з екстрактів кропиви, ромашки, деревію, чистотілу та звіробою

 • 10.01.2018

  «МАНОРМ» - ТОВАРИ-РЯТІВНИКИ

  Віруси, бактерії, мікроби і інші недружні мікроорганізми можуть спровокувати серйозні та неприємні захворювання. Але існує ряд препаратів, здатних захистити нас від агресивних складових довкілля, – це антисептики і дезінфікуючі засоби.

 • 04.01.2018

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ В «ШКОЛІ ДЛЯ ВАГІТНИХ ІНСТИТУТУ КЛІТИННОЇ ТЕРАПІЇ"

  Для ознайомлення майбутніх батьків з продукцією українського виробництва, «Киевгума» спільно з сервісною компанією «БаДМ» провели презентацію товарів ТМ «Flowers of Life» для догляду за новонародженими.

 • 28.12.2017

  ХАЛІКУ - ПОСМІШКИ НА ОБЛИЧЧЯХ МАЛЯТ

  Концепція продуктів Халіку - швейцарська якість, зручність і безпека малятам з перших днів їх життя. І тому Халіку - вибір професіоналів охорони здоров'я України, що відповідають за збереження життя і здоров'я новонароджених малючків.

 • 18.12.2017

  100 РЕЦЕПТОВ КРАСОТЫ

  Бренд «Сто Рецептов Красоты» - це втілення мудрості жінок декількох поколінь. Усе найкорисніше ми зібрали у різноманітних продуктах по догляду за волоссям. Всі рецепти бренду проходять ретельний відбір і перевірку експертами краси, в результаті чого, утворюються ефективні та доступні засоби в зручному форматі і виконанні.

 • 04.12.2017

  НІ «ПОРОЖНІМ» КАЛОРІЯМ!

  Продукти NUTRIGEN NUTRIFOODS допомагають боротися з проблемою дитячого ожиріння! Зверніть увагу на смачну й корисну новинку, яка може стати альтернативою цукеркам та тістечкам.

 • 27.11.2017

  ЧИСТАЯ ЛИНИЯ – ПРИРОДНЯ КРАСА ВАШОГО ВОЛОССЯ

  Бренд «Чистая Линия» вже багато років піклується про природну красу та молодість жінок. Інститут «Чистая Линия» - це передовий центр досліджень, який спеціалізується на вивченні корисних властивостей рослин та їх ефективного впливу на шкіру й волосся. 

 • 17.11.2017

  МУЛЬТІ-ТАБС D3 В ЖУРНАЛІ СУЧАСНА ПЕДІАТРІЯ

  Знайти відповіді на багаточисельні актуальні питання з приводу вітамінів взагалі, і важливості вітаміну D3 зокрема, вдалося в статті журналу «Сучасна ПЕДІАТРІЯ», листопад 2017.

 • 16.04.2018

  ЖІНКИ-ЛІДЕРИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

  Збільшення кількості скандалів довкола сексуальних домагань і гендерної нерівності викликало бурю емоцій у всьому світі, повідомляє Eyeforpharma. Різні рухи за рівні права жінок, у тому числі #metoo, продовжують набирати звороти.

 • 28.03.2018

  МЕДПРЕДИ ПРО КРАЩУ РОБОТУ

  Компанії CONMED, Johnson & Johnson і Teleflex визнані найкращими компаніями-працедавцями на ринку медичних продажів США за результатами щорічного дослідження Best Places to Work, що його проводив портал Medreps. В ході дослідження було опитано 838 кращих співробітників відділів продажів, що працюють на ринку ліків, медтехніки й біотехнологічних продуктів

 • 22.03.2018

  ГЕНДЕРНІ БАР'ЄРИ У РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

  Гендерні бар'єри заважають кар'єрному зростанню 45 % працюючих жінок, з'ясували експерти Pricewaterhousecoopers, провівши опитування 3 600 жінок у віці від 28 до 40 років на тему їх досвіду і чекань відносно кар'єрного зростання.

 • 06.03.2018

  МЕДПРЕДСТАВНИКИ НАПРОКАТ

  Фарміндустрія традиційно використовувала аутсорсинг та наймала медичних представників, але зараз стала частіше передавати в управління провайдерам і інші важливі функції. Об'єми аутсорсинга на фармринку помітно збільшилися. Якщо два-три роки тому цим інструментом користувалися, в кращому разі, близько 45% працедавців, то сьогодні — вже приблизно 60%, пише Фармперсонал.

 • 14.02.2018

  РЕЦЕПТИ УСПІХУ У ФАРМБІЗНЕСІ

  Деякі поради з ведення бізнесу з часом застарівають, але деякі залишаються важливими незалежно від року або нашого виду діяльності. Видання Фарма персонал зібрало декілька важливих порад, які й сьогодні корисні так само, як й багато років тому

 • 08.02.2018

  ПРОВІЗОР - ПЕРША ЛАНКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

  Величезну роль у зростанні престижу професії провізора сьогодні грає Міжнародна фармацевтична федерація (FIP). Саме їй належить ідея виникнення урочистої клятви провізора – аналога клятви Гіппократа, лише для фармацевтів

 • 15.01.2018

  СУЧАСНИЙ ПРОВІЗОР – ПРАЦІВНИК ВИДИМОГО ФРОНТУ

  Проблема професійного вибору зараз не настільки явна, як декілька років тому. Сучасне суспільство може «пишатися» кількістю людей з вищою освітою, що працюють не відповідно до свого диплома.

 • 04.01.2018

  СВІТОВА ПРАКТИКА У НАВЧАННІ МЕНЕДЖЕРІВ

  Про світові тенденції у навчанні топ-менеджменту розповів Сергій Ноздрачов, сертифікований коуч дослідницької корпорації Gallup (Інститут Геллапа), США, викладач Києво-могилянської бізнесу-школи, представник Oxford Leadership Consulting в Україні.

 • 27.12.2017

  СКІЛЬКИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У ПРОВІЗОРА

  Провізор – це фахівець високого рівня, який має вищу освіту за фахом фармацевтика, він займається зберіганням, виробництвом і реалізацією медичних препаратів. У перекладі з латини «провізор» означає – «той, що заготовлює» або ж «передбачливий».

 • 16.04.2018

  Акція «М’яке рішення!»

  Купуйте Сенадексин-Форте табл. 140мг N100 (10х10) у кількості 2 упаковок та отримуйте у подарунок* 1 упаковку Сенадексин-Форте табл. 140мг N100 (10х10)!

 • 30.03.2018

  ДОДАТКОВЕ ДЖЕРЕЛО КРАСИ

  Спеціальна пропозиція "4+1"* діє при замовленні в одній накладній 4-х упаковок продукції «Лавка Життя» (у будь-якій комбінації),
  ви маєте можливість замовити 1 упаковку продукції «Лавка Життя» у дарунок*.
  Терміни проведення акції: з 15.03.2018 по 30.04.2018 р
  *Під дарунком мається на увазі купівля за ціною 1,2 грн з ПДВ
  Акція проводиться на всій території України, окрім зони проведення АТО і тимчасово окупованих територій.

 • 23.02.2018

  БЕТАДИНЕ - ДОБРИЙ ЙОД, ЯКИЙ НЕ ПЕЧЕ!

  Купуйте 20 уп. Бетадин в асортименті - отримуйте 5% знижки, 50 уп. - 7%, 100 уп. - 10%!
  Акція проводиться на всій території України, крім зони проведення АТО і тимчасово окупованих територій.

 • 09.02.2018

  ІМУСТАТ - ПРОТИВІРУСНИЙ ЗАСІБ. АКЦІЯ 3+1!

  Акція 3+1! 
  ІМУСТАТ-  Профілактика та лікування грипу А і В, гострих респіраторних вірусних інфекцій, включаючи ускладнені. У складі комплексної терапії хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції.   

 • 12.01.2018

  АКЦІЯ «СКАЖИ НІ СУДОМАМ!»

  Необхідні вітаміни та мінерали для здорових ніг!
  Купуючи 2 упаковки «Магній+В6 Медівіт табл.№50» одну упаковку «Магній+В6 Медівіт табл.№50» ви отримаєте у подарунок.


 • 04.01.2018

  АКЦІЯ «ФЕМІНОРМ – ВИГОДА ТА ПІКЛУВАННЯ»

  Замовляйте одну упаковку – отримуйте 20% знижки. Замовляйте дві упаковки – і ваша знижка становитиме 40%!

 • 25.12.2017

  911 ОКОПНИК ПОСПІШАЄ НА ДОПОМОГУ!

  При замовленні будь-якого з товарів: Бальзам 911 Живокіст, 100 мл; Бальзам 911 Окопник, 100 мл, Бальзам Сабельник , 100 мл – отримайте Бальзам 911 Окопник , 100 мл у подарунок.

 • 18.12.2017

  В НОВИЙ РІК БЕЗ КАШЛЮ

  Зимові знижки трав’яні льодяники «Лоркюр»(мед, лимон; ананас, апельсин): мінус 20% у накладній при покупці від 3 уп. 

 • 08.12.2017

  ТРАВАСЕЙФ ЗМІЦНЮЄ ОРГАНІЗМ – ТРАВ’ЯНИЙ СИРОП ЗА РЕЦЕПТАМИ АЮРВЕДИ!

  Купуйте трав’яний сироп ТРАВАСЕЙФ та отримуйте другий у подарунок*!

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи